top of page
Julia Pajula

POLE DANCE & FITNESS STUDIO

our_services
ROM09955.jpg

Individuālas programmas sastādīšana, ņemot vērā izvirzītos mērķus.

Auguma korekcija, atkarībā no jūsu vēlmēm (muskuļu masas palielināšana, atbrīvošanās no liekajiem tauku nogulsnējumiem).

Svara normalizācija, muskuļu tonusa palielināšana, stājas korekcija, atbrīvošanās no stresa.

Vingrinājumu izpildes tehnikas, pareizas elpošanas kontrole vingrinājumu izpildes lakā.

Augstas efektivitātes un maksimāla labuma nodrošināšana no treniņiem, pateicoties individuālai pieejai treniņu procesam.

Regulāras konsultācijas par sporta uzturu.

Mēs piedāvājam Jums

Īpaši izstrādāta programma, kas paredzēta 1 mēnesim (18.07.22) un domātatiem, kas nekad nav sportojuši vai tiem, kas nav pazīstami ar Exotic Pole Dance virzienu. 

Spēku nodarbība kas sagatavos tavu ķermeni triku izpildei uz pilona un palīdzes Tev sperst pirmos soļus pretī jaunām virsotnēm. Nav neviena trika, kurš nebūtu izpildāms, taču tam ir nepieciešams laiks un sagatavošanās. Treniņu programmas tiek sastādītas atbilstoši tam, lai ik katrs spētu tikt līdzi nodarbībai. 

Pole Dance Meistarklases grupām (vecmeitu ballītēm, dzimšanas dienas svinībām, kooperatīviem pasākumiem), kā arī individuālās nodarbības ar treneri.

Individuālo un grupu treniņu izveidi visiem, kas novērtē profesionālo pieeju, kvalitāti, un rezultātu. Treneris profesionāli sastādīs programmu, ņemot vērā mērķus un ķermeņa uzbūves veidu, piefiksēs Jūsu rezultātus, vienmērīgi sadalīs slodzi, nodrošinās vingrinājumu pareizo izpildes tehniku, sastādīs veselīgo ēdienkarti.

Exotic Pole Dance (deju virziens) un Pole Fitness (triki) priekš iesācējiem un priekš tiem, kuriem ir jau pieredze.

IMG_20211112_001856.jpg
about
IMG_20220109_233234.jpg

PAR MUMS

Laipni lūdzam Jūlijas Pajulas deju studijā, vienā no pirmajām (2011. gads) un slavenākajām deju skolām Strip Plastikā, kā arī daudzos citos deju virzienos, piemēram: Exotic Pole Dance, Private Dance, stretching/yoga, Latvijā.


Papildus grupu treniņiem mēs Jums piedāvājam pie mums nosvinēt jūsu svētkus - vai tā būtu vienkārši draugu grupa, dzimšanas diena, vecmeitu vai vecpuišu ballīte, piedalīties privātās dejas meistarklasē vai dejas pie stieņa meistarklasē, kā arī pierakstīties uz individuālajām nodarbībām.


Deju studijas dibinātāja Jūlija Pajula - sertificēta deju (strip plastika, exotic pole dance, balles dejas, privātās dejas) trenere, fitnesa trenere, dietoloģe, sporta meistare balles dejās, šova-baleta “TODES” absolvente, "Bikram Yoga" sertificēta trenere.


Mans uzdevums nav tikai iemācīt jūs skaisti un graciozi kustēties, bet arī palīdzēt jums atklāt savu sievišķību, noticēt sev, savām neierobežotajām iespējām un, pats galvenais, iemācīt šīs jūtas un emocijas izteikt caur deju. 


Atsevišķs paldies visām manām audzēknēm par labajām atsauksmēm un vārdiem. Redzēt, kā jūs acu priekšā pārvēršaties un savu dzīvi maināt uz labu, - man ir lielākā balva.

 

Mūsu studija pilnībā aprīkota ar visu, kas nepieciešams darbam ar klientiem. Bez tam, mūsu mūsdienīgas zāles, atrodas pilsētas centrā, ar ērtu bezmaksas stāvvietu. Sporta inventārs, komfortabla ģērbtuve, duša, neliela atpūtas zona, kā arī Show room, kur Jūs vienmēr varat iegādāties visu nepieciešamo komfortablām nodarbībām – tas viss radīs lieliskus nosacījumus radošai laika pavadīšanai.

ОТЗЫВЫ

Маргарита

Хотите научится танцевать? Точнее виртуозно и художественно манипулировать своим телом? Всегда находятся причини, почему не сегодня, а время та идёт, тикает и не останавливается. Занимаюсь танцами у Юли уже больше чем пол года и радуюсь за каждую девушку у нас в группе, какие прекрасные изменения происходят с людьми, когда они не только обучаются у профессионального тренера, как Юля, но и становятся женственными, начинают понимать свое тело и учатся управлять им в таких комбинациях как им и не снилось. Это не просто спорт зал, куда приходим за красивым телом, а красивое тело, которое будет у вас, как следствие прекрасно проеденного времени с интерестними людьми и разнообразной нагрузки в процессе понимания себя, как личности, в танце! Самое важное это не сами занятия а каким человеком вы после них становитесь!

Алина

Помимо потрясающей подачи «учебного материала» и хорошей музыки, стоит отметить отличную атмосферу, в которой можно по-настоящему расслабиться, отпустить себя и своё тело, получить удовольствие и драйв от занятий. Уже во время первого пробного занятия понимаешь, что оно не последнее, и ждёшь следующих тренировок. Юля – прекрасный преподаватель, умеющий преподавать танцы так, что даже самые застенчивые натуры смогут расслабиться и раскрыться в танце, получить удовольствие и хорошо провести время. Кто-то в свободное время крутит хулахуп, а кто-то тазом, и в студии вас научать делать это красиво.

Ketija

Manā skatijumā uz nodarbībām pie Jūlijas uz stripdance vai privat dance būtu jādodas katrai sievietei. Nekur citur, sporta treniņos nevar gūt lieliskākas sajūtas, jo šī nav bezjēdzīga vingrošana vai lēkāšana. Esmu ieguvusi juteklisku deju prasmi, ar sievišķīgām un sexīgām kustībām man iedvesmojošas mūzikas pavadībā. Kolosālākais ir tas, ka savā privātajā dzīvē savam mīļotajam vīrietim varu sagādāt neaizmirstamus deju pārsteigumus. Jebkuram vīrietim taču patīk sieviešķība, šarms, skaistas kustības, pārliecinātas un drosmīgas sievietes. Pie Jūlijas to visu esmu atvērusi sevī uz visiem 100%, Labākas un iedvesmojošākas pasniedzējas vnk nav!!!

contact

KONTAKTI

REKVEZĪTI

Lāčplēša iela 125, Rīga

Email: julia.pajula@gmail.com
Tel:  +371 29875365

JŪLIJA PAJULA

p.k.: 241285-10402

Konta Nr.: LV62PARX0012015540003

Banka: Citadele

PIESAKIES UZ NODARBĪBU

Paldies!