top of page

STRIP DANCE - Plastika pie stieņa

No komentāriem:

 

"Tas bija labākais pārsteigums manā dzīvē. Ne katra meitene spētu tā dejot. Viss bija lieliski un pārdomāti. Tas bija skaisti, neaizmirstami. Un pats galvenais - tieši priekš manis. Esmu lepns, ka esmu kopā ar tādu sievieti"

 

"Biju patiesi saviļņots. Nevarēju nosēdēt uz vietas. Nekad nebiju izjutis ko līdzīgu ne ar vienu meiteni"

 

"Pat nezināju, ka mana meitene ir sākusi nodarboties ar dejām. Viņa iepriekš pat īsti nemācēja dejot. Un te tāda deja, plastika, mūzika... Tas bija lielisks pārsteigums, viņa padarīja mani traku"

 

"Šīs dažas dejas minūtes izglāba mūsu attiecības"

facebook-events.jpg

PIRMDIEN/TREŠDIEN

25.03.2019

20:00-21:00

 

Vēlaties  nodejot klēpja deju savam vīrietim un kļūt parviņavienīgo un neatkārtojamo?

Kā arī uzzināt, ko sevī slēpj klēpja dejaun kādamīlas maģijataipiemīt,vēlatiesapgūt dejastehniku un uzzināt, kā pareizitai sagatavoties, tostarp izvēlētiesmūziku, vietu, tēluun citas nianses?

Vēlaties uzzināt privātās dejas dziļāķos noslēpumus, kļūt par brīvāku, atklātāku un plastisku sievieti, izkopt ķermeņa grāciju un neatvairāmu šarmu?

Iedomājieties, ka jūsu attiecības varētu pāriet nākamajā līmenī, un Tavs vīrietis nespēs pretoties kaislīgai un kārdinošai dejai. Kā Tu sajustos, ja Tavs pašvērtējums pieaugtu, palielinātospārliecība par sevi un savu seksualitāti?Un jamainītos Tavs ģērbšanās stils, gaita, un  uzlabotos stāja?

 

Kā tas ir -  sajust, ka tu atstāj dziļuiespaidu uz saviem tuviniekiem un draugiem un pārvērties parīstu dievieti, un visa tava dzīve mainās?!

Es pieņemu, ka Tu esi atbildējusi: “Jā!” 

Pievienojies mūsugrupai vai izvēlies individuālās nodarbības, un Tu visu iemācīsies!

All Videos
bottom of page